Wczytuję dane...

Kabaretki

Czasami wystarczy jeden element w każdej stylizacji, by nadać jej unikalnego charakteru i sprawić, by inni zwracali na Ciebie uwag...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Kabaretki

    Czasami wystarczy jeden element w każdej stylizacji, by nadać jej unikalnego charakteru i sprawić, by inni zwracali na Ciebie uwagę. Może przemienić strój w nieco bardziej wyrafinowany i elegancki zestaw bądź zupełnie nietuzinkowy i wyróżniający się na tle innych. W naszej ofercie oprócz standardowych, gładkich znajdziesz również wzorzyste rajstopy, które mogą posłużyć za niezwykły dodatek do sukienki czy spódniczki.

    Do czego pasują rajstopy kabaretki?

    Ubierając je nawet do najprostszej stylizacji, jaką jest na przykład gładki t-shirt i jeansowe spodenki, będziesz wyglądać o wiele bardziej kobieco i drapieżnie. Świetnie sprawdzają się również zestawiane z nonszalanckimi jeansami, które mają dziury na kolanach – subtelnie ukazująca się siateczka wygląda wtedy intrygująco. W naszej ofercie znajdziesz różne grubości siateczki, od najdrobniejszej widocznej z bliska, aż do bardzo dużej robiącej niemałe wrażenie. Proponujemy modele bieliźnianych marek takich jak Gatta, Gabriella czy Veneziana więc możesz mieć pewność, że jakość produktów jest doskonała.