Wczytuję dane...

Podkładki pod ramiączka

Podkładki pod ramiączka bardzo dobrze sprawdzają się w przypadku przedstawicielek płci pięknej, które obdarzone zostały dużym bius...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Podkładki pod ramiączka

Podkładki pod ramiączka bardzo dobrze sprawdzają się w przypadku przedstawicielek płci pięknej, które obdarzone zostały dużym biustem. Zostały one tak opracowane, aby skutecznie zabezpieczać przed wrzynaniem się w skórę ramiączek, a tym samym dolegliwościami bólowymi, które są tym spowodowane. Dzięki temu zapomnisz o otarciach skóry, a także nieprzyjemnych odczuciach.

Podkładki pod ramiączka wykonuje się silikonu, który jest bardzo przyjemny w dotyku. Dlatego gwarantują one nie tylko fantastyczną wygodę, ale również skutecznie zabezpieczają przed przesuwaniem się ramiączek. Dbają także o odpowiednie rozłożenie ciężaru na ramionach. Przyczyniają się również do tego, że ramiączka nie opadają z ramion i nie trzeba ich przez to nieustannie poprawiać. W naszym sklepie znajdziesz przede wszystkim podkładki pod ramiączka marki Julimex, które wyróżniają się doskonałą jakością.