Wczytuję dane...

Szlafroki

Nasze oferta obejmuje szeroki zakres produktów bieliźnianych, który obejmuje zarówno bieliznę codzienną, jak i nocną, a także komf...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Szlafroki dla mam, do karmienia

Nasze oferta obejmuje szeroki zakres produktów bieliźnianych, który obejmuje zarówno bieliznę codzienną, jak i nocną, a także komfortową odzież domową. Wśród nich znalazły się między innymi komfortowe szlafroki. Przygotowaliśmy specjalną ofertę przeznaczoną dla mam, a właściwie przyszłych mam z brzuszkiem ciążowym. Polecamy gustowne okrycia, które zapewnią wygodę i odrobinę ciepła podczas chodzenia w piżamie czy koszuli nocnej. Szczególnie przed porodem warto zaopatrzyć się choć w jedną sztukę, aby móc swobodnie poruszać się po szpitalu po urodzeniu dziecka.

Wśród naszych szlafroków dla mam znajdują się klasyczne modele z bawełny, a także modele welurowe i satynowe. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, bowiem dostępne są warianty krótsze i dłuższe, z ozdobnymi koronkami i kokardkami lub bez. Zapewnią przyjemne poranki przy kawie lub herbacie oraz umilą wieczory w oczekiwaniu na ułożenie się do snu. Możesz wybrać dla siebie wariant odpowiedni na każdą porę roku czy też na różne okazje – wakacyjny poranek lub zimowe spędzanie wieczoru przy kominku.