Wczytuję dane...

Plastry

Plastry podnoszące biust to rozwiązanie, które świetnie sprawdza się pod kreacje z głęboko wyciętym dekoltem, a także pod sukienki...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Plastry podnoszące biust

Plastry podnoszące biust to rozwiązanie, które świetnie sprawdza się pod kreacje z głęboko wyciętym dekoltem, a także pod sukienki bez pleców. Co więcej, są one zaprojektowane w taki sposób, aby zapewniać jak najbardziej naturalny efekt. Powstają z materiału zachowanego w kolorystyce, która odpowiada naturalnej tonacji skóry. W rezultacie plastry nie są widoczne pod ubraniem. Ponadto, świetnie dopasowują się do kształtu piersi i fantastycznie je noszą. Dzięki temu pełnią zadanie takiego niewidzialnego biustonosza. Zaletą tych produktów jest też to, że dzięki nim kobiecy biust staje się bardziej okrągły, a także jędrniejszy.

Warto podkreślić, że plastry na piersi są bardzo łatwe w aplikacji. Wystarczy je tylko nakleić na biust w taki sposób, aby brodawki znalazły się pod ich centralną częścią. W ofercie naszego sklepu znajdziesz plastry do biustu różnych marek, na przykład Julimex. Zapewniają one świetną cyrkulację powietrza i są niezwykle wygodne podczas użytkowania.