Wczytuję dane...

Majtki

Przed producentami bielizny dla najmłodszych stoi nie lada wyzwanie. Dzieci są bowiem niezwykle wymagającymi klientami – dlatego t...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Majtki dziecięce

    Przed producentami bielizny dla najmłodszych stoi nie lada wyzwanie. Dzieci są bowiem niezwykle wymagającymi klientami – dlatego też produkty dla nich muszą się wyróżniać wyjątkowym komfortem użytkowania, materiałami przyjaznymi dla skóry, a także atrakcyjnym designem. Takie są oferowane przez nas majtki dziecięce.

    Majtki dla dziewczynek i chłopców

    W asortymencie posiadamy bogatą ofertę zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek w różnym wieku. Są to zarówno klasyczne figi i slipki, jak i bokserki. Ogrom wzorów, kolorów, fasonów i rozmiarów sprawia, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Do produkcji majtek dziecięcych zostały wykorzystane solidne, przyjazne dla skóry tkaniny (bawełna oraz bawełną z domieszką elastanu), a także bezuciskowe wykończenia, co zapewnia wyjątkowy komfort noszenia. Niektóre modele ozdobione się ciekawymi, kolorowymi nadrukami, które nie ścierają się pomimo częstego użytkowania oraz prania majtek.
    Produkty dostępne są zarówno pojedynczo, jak i w kompletach. Doskonale nadają się także jako pomysł na ciekawy, a przy tym praktyczny prezent.