Wczytuję dane...

Wkładki

Jeśli nie jesteś zadowolona z tego, jak prezentuje się Twój dekolt, a nawet najlepiej dobrany biustonosz nie spełnia swojego zadan...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Wkładki do biustonoszy

    Jeśli nie jesteś zadowolona z tego, jak prezentuje się Twój dekolt, a nawet najlepiej dobrany biustonosz nie spełnia swojego zadania, wypróbuj specjalne wkładki. Dostępne w naszej ofercie produkty w tej kategorii przyczynią się do subtelnego wymodelowania biustu, równocześnie zapewniając komfort użytkowania. Dzięki temu będzie wyglądał na pełniejszy i prezentował się doskonale w każdej sukience, koszuli czy nawet zwykłym T-shircie.

    Dla pań chcących zwiększyć objętość biustu i go ukształtować polecamy produkty silikonowe wypełniające, unoszące oraz typu extra push-up. Warianty samoprzylepne sprawdzą się na przykład w mocno wyciętych sukienkach wizytowych, gdzie tradycyjny biustonosz zaburzałby kompozycję całego stroju. W ofercie znajdziesz również zestawy wkładek przeznaczonych do strojów kąpielowych typu bikini, które pomogą nieco usztywnić i ustabilizować ich górną część. Produkty dostępne są w kilku kolorach – cielistym, czarnym i białym, a oprócz tego oferujemy również modele przezroczyste.