Wczytuję dane...

Kąpielówki męskie i szorty

Sprawdzą się nie tylko na basenie, ale i podczas letniego wypoczynku nad wodą – stylowe kąpielówki. Oferowane przez nas modele stanowią idealne połączenie komfortu noszenia, a także sportowego luzu i subtelnej elegancji. Każdy z panów znajdzie u nas coś dla siebie!

Szeroki wybór kąpielówek

Stawiamy na bogaty wybór. Nie ograniczamy oferty do jednego modelu. Proponujemy zarówno klasyczne kąpielówki, tj. obcisłe slipki oraz szorty, jak i dłuższe, luźniejsze spodenki kąpielowe. Wszystkie modele zostały zaprojektowane tak, by zapewniały maksymalny komfort zarówno podczas chodzenia, jak i pływania. Sprawdzą się również podczas aktywności na plaży – na przykład podczas gry w siatkówkę!

Szorty odporne na UV

Wspólną cechą wszystkich modeli jest wykonanie z solidnych materiałów odpornych na działanie promieni UV, szybkoschnących oraz odpornych na mechacenie, a także szkodliwy wpływ wody zarówno morskiej, jak i chlorowanej. Swoim klientom oferujemy jedynie produkty znanych, renomowanych marek. Wśród nich znajdują się m.in. tacy producenci jak Henderson, Alpha Male, Cornette, Gwinner, Marko czy też Sesto Senso.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów