Wczytuję dane...
Wadima odzież damska

Wadima odzież damska

Kliknij tutaj i sprawdź wszystkie produkty marki Wadima

Firma Wadima powstała w 1994 roku w Zielonce/k. Warszawy - dziś jest jednym z liderów w branży odzieżowej. Podstawowym profilem działalności firmy jest produkcja bielizny, jednak oferta od lat poszerzana jest o kolejne produkty. Dziś w asortymencie Wadimy znajdziemy:

  • bieliznę osobistą, nocną oraz odzież damską - figi, reformy, koszulki, koszule nocne, piżamy,  bluzki, sukienki, spódnice, spodnie, sukienki, narzutki i wiele innych;
  • bieliznę męską - slipy, bokserki, podkoszulki, piżamy, koszule nocne;
  • bieliznę dziecięcą i młodzieżową - piżamki, koszulki, slipy, majteczki, komplety bielizny.

Firma Wadima dba, by oferowane produkty były najwyższej jakości, dlatego cały cykl produkcyjny skupia wewnątrz przedsiębiorstwa - oznacza to, że bielizna, począwszy od przędzy i dzianiny aż po wyrób gotowy, jest produkowana we własnych zakładach. Zespół projektowy, współpracując z włoskimi projektantami, stara sie opracować kolekcje jak najlepiej odzwierciedlające panujące trendy mody. Ponadto materiały i dodatki dobiera tak, by były trwałe i zapewniały jak najwyższy komfort noszenia. Nowoczesne oprzyrządowanie, innowacyjne technologie, zaawansowany technicznie park maszynowy oraz zespół wykwalifikowanych, doświadczonych pracowników - wszystkie te elementy składają się na jeden efekt - świetną bieliznę i odzież, którą nosi się jak drugą skórę!

Wadima bluzka  Wadima podkoszulek  Wadima reformy  Wadima slipy

Wadima producent, logo