Wczytuję dane...
Spox Sox skarpety

Spox Sox skarpety

Kliknij tutaj i sprawdź wszystkie produkty marki Spox Sox

Poszukujesz nietuzinkowych skarpet? W ofercie Spox Sox z pewnością takie znajdziesz. Spox Sox to polska marka pończosznicza, w ofercie której znajdziesz stopki i skarpety dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci.

Niezwykle kolorowe i oryginalne wzornictwo stało się kluczem do sukcesu skarpet Spox Sox zarówno w Polsce, jak i za granicą. W ofercie marki znalazły się już skarpety z motywami podróży, zwierząt czy owoców. Projektanci swoje pomysły czerpią m.in. z popularnych polskim powiedzeń, przysłów czy homonimów - to właśnie one zainspirowały do stworzenia skarpet "ni z gruszki, ni z pietruszki",  "figa z makiem" czy " za 7 górami, za 7 lasami". Każdy z prezentowanych modeli skarpet dostępny jest zarówno w damskich, jak i męskich rozmiarach, możesz zatem stworzyć  "skarpetkowy" duet ze swoją drugą połówką czy przyjacielem. Na lato Spox Sox oferuje kolekcję stopek, w której, oprócz kolorowych, asymetrycznych wzorów pojawiły się również gładkie modele w białym oraz czarnym kolorze. Niedawno w ofercie pojawiły się również kolorowe skarpety dla dzieci.

Wszystkie skarpety Spox Sox utkane są z przędzy bawełnianej z domieszką włókien elastycznych, dzięki którym skarpety dopasowują się do stopy. Komfortowy, nieuciskający ściągacz oraz płaskie szwy zapewniają wygodę na cały dzień, niezależnie od tego, czy siedzisz w biurze, czy spacerujesz po górach.

Serdecznie polecamy skarpety Spox Sox - trwałość i wzornictwo produktów tej marki na pewno cię nie zawiodą.

Spox Sox skarpety  Spox Sox skarpety  Spox Sox skarpety Spox Sox skarpety

Spox Sox skarpety