-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Komplet 3-częściowy Weddya – subtelna biel i zmysłowe detale
Komplet Weddya to trzyczęściowy zestaw bielizny składający się z biustonosza, klasycznych stringów oraz stringów z otwartym krokiem. Całość wykonano z półtransparentnej, miękkiej tkaniny, która lekko układa się na ciele i podkreśla delikatny charakter kompletu. Koronkowe wstawki, ozdobne paski na dekolcie oraz biżuteryjne detale nadają całości eleganckiego, kobiecego wykończenia. Regulowane ramiączko z zapięciem na szyi pozwala lepiej dopasować biustonosz do sylwetki.
Najważniejsze cechy
☑️ Zestaw zawiera biustonosz, klasyczne stringi i stringi z otwartym krokiem
☑️ Półtransparentna, miękka tkanina
☑️ Koronkowe wstawki
☑️ Regulowane ramiączko z zapięciem na szyi
☑️ Ozdobne paski na dekolcie
☑️ Biżuteryjne detale i dekoracyjne kokardki
☑️ Komplet nie zawiera niklu
☑️ Zaprojektowano w UE
Model sprawdzi się jako efektowna bielizna na wyjątkowe okazje, gdy pożądane jest połączenie lekkości, elegancji i zmysłowego charakteru. Delikatna siateczka oraz koronkowe wykończenia tworzą subtelny, a jednocześnie przyciągający uwagę efekt. Elastyczny materiał zapewnia wygodne dopasowanie, a dopracowane detale podkreślają wysoką jakość wykonania.
Skład: 94% poliamid, 6% elastan.
Przy składaniu zamówienia, w informacjach dodatkowych prosimy wpisać, jaki kolor Państwa interesuje.
Jeśli dany kolor będzie niedostępny, obsługa sklepu skontaktuje się z Państwem.
W przypadku braku dodatkowych informacji, zostanie wysłany kolor wybrany losowo!
