Wczytuję dane...
JJW skarpety

JJW skarpety

Firma JJW to producent skarpet, działający na polskim rynku od wielu lat. Oferta opiera się na wyoskiej jakości skarpetach zdrowotnych i sportowych dla kobiet i mężczyzn, sprzedawanych pod dwiema markami:

  • deoMed - to skarpety specjalnego przeznaczenia, zaprojektowane dla osób z problemami np. cukrzycy, obrzęków nóg, żylaków, otyłości czy nadpotliwości. Skarpety JJW deoMed są bezszwowe i posiadają nieuciskający ściągacz, ponadto działają jak dezodorant - nawet po wielu godzinach użytkowania nie wydzielają przykrego zapachu. Dzięki wbudowanej apreturze szwajcarskiej firmy Sanitized skarpety posiadają właściwości antybakteryjne, antygrzybiczne i antyzapachowe.
  • inMove - to kolekcja skarpet sportowych o specjalnej konstrukcji, zaprojektowana we współpracy ze sportowcami. Skarpety JJW inMove świetnie sprawdzją się przy uprawianiu różnych sportów, w tym biegania, trekkingu czy wyczynowej jazdy rowerowej. Produkty marki inMove świetnie chronią stopę przed uszkdozeniami mechanicznymi, pozwalają na swobodny przepływ powietrza i odprowadzanie wilgoci, a dodatek jonów srebra i apretury Sanitized sprawia, że posiadają świetne właściwości antymikrobowe i dezodorujące.

Wszystkie produkty marki JJW są wykonane z najwyższej jakości przędz naturalnych i syntetycznych, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii produkcji. Skarpety JJW posiadają unikalne cechy, zapewniające higienę i komfort stóp przez caly dzień. Jakoś i właściwości skarpet marki JJW znalazły uznanie wśród wielu klientów w Polsce, jak i za granicą. Serdecznie polecamy.

JJW skarpetki  JJW skarpetki  JJW skarpetki  JJW Skarpetki

JJW logo, producent