Wczytuję dane...

Bardotka dla kogo?

Do jednych z najpopularniejszych modeli biustonoszy należy uniwersalna, jakże seksowna bardotka, która pięknie podkreśla naturalny kształt biustu. To stanik w stylu Marylin Monroe – lekki, delikatny i zachwycający. Taki stanik ma miseczki, których górna krawędź tworzy linię prostą, zaś mostek i boki są wyższe. Biustonosze tego typu zwykle mają boczne fiszbiny, które po odpięciu ramiączek zapewniają wymaganą stabilność i efektownie unoszą biust ku górze. Dodatkowo w większości modelu występuje silikonowy pasek na wewnętrznej stronie obwodu, który zapobiega przesuwaniu się biustonosza. Ten stanik wyraźnie akcentuje górną linię biustu i wyraźnie go zaokrągla.

Pierwsza wersja – beżowa

Pierwsza propozycja to biustonosz typu bardotka z mikrofibry z delikatnym, połyskującym wzorem – na łączeniu miseczek znajduje się śliczna kokardka z perełką. Od spodu stanik posiada silikonowe taśmy, które dają możliwość noszenia go bez ramiączek. Boczki wzmocniono pionową fiszbiną. Perfekcyjnie zbiera i unosi biust.

Bardotka dla kogo?

Czarna koronka – wersja druga

Wersja druga to klasyczny biustonosz usztywniany typu bardotka w kolorze czarnym. Koronkowe miseczki z pionowymi przeszyciami nadają piersiom pełny, ładnie zaokrąglony kształt. Gładkie boczki z pionowymi fiszbinami są gwarancją idealnego wzmocnienia. Ramiączka są regulowane, nieodpinane, różnej szerokości w zależności od rozmiaru.

Bardotka dla kogo?

Wersja trzecia – delikatny róż

Trzeci model to kolejny elegancki biustonosz typu bardotka. Miseczki z koronki o kwiatowym wzorze zostały podszyte delikatną pianką w beżowym kolorze, co w połączeniu z pionowymi przeszyciami daje fantastyczny i przyjemny w dotyku efekt. Gładkie boczki, wzmocnione pionową fiszbiną są podstawą konstrukcji. Odpinane ramiączka z możliwością przepięcia nadają praktyczności codziennemu użytkowaniu. Stanik nadaje piersiom zaokrąglony kształt, zapewniając idealne podtrzymanie.

Bardotka dla kogo?

Zobacz wiecej modeli bardotek

tutaj