Wczytuję dane...

Jaki kostium kąpielowy?

Wybór odpowiedniego stroju kąpielowego to tylko z pozoru łatwa sprawa. Możemy przebierać w bogactwie wzorów, kolorów i fasonów. Ale jak wybrać ten najlepszy? Jak wybrać model idealnego stroju kąpielowego? 3 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę!

1. Wygoda
Najważniejszą kwetią jest, aby strój był wygodny. Warto się zastanowić czy bikini będzie służyć głównie do opalania się, czy posłuży także do wodnych zabaw. Od tego zależy wybór. Nie zawsze bikini będzie odpowiedniedo pływania. No chyba, że chcesz po kilku chwilach chcesz zacząć poszukiwania góry kostiumu na dnie basenu? Z kolei modele kąpielowe zwykle są dość mocno zabudowane, więc dostęp promieni słonecznych jest dość mocno ograniczony. Należy zwrócić także uwagę na zapięcie, głównie na jego trwałość i rodzaj zastosowanego materiału. Nieważne na który model się zdecydujesz, musisz zwrócić uwagę, czy strój dobrze przylega do ciała, nie podrażnia, nie przemieszcza się, czy nie wżyna się gdzie nie powinien. Jezeli nie jesteś pewna swojego wyboru, warto szukać czegoś innego!

Jaki kostium kąpielowy?
2. Odpowiedni rozmiar
Jeżeli wybierzemy kostium kapielowy w złym rozmiarze będzie spadał albo uciskał. Poza komfortem, za ciasny strój nieestetycznie podkreśla wszelkie niedoskonałości figury. Z doświadczenia wiemy, że wiele Pań wybiera kostium o rozmiar mniejszy niż powinno, mając nadzieję iż będzie wyglądać szczuplej. Niestety - efekt jest odwrotny! Jeżeli zdecydujesz się na bikini, dobrze dopasuj rozmiar miseczki. Duża część tańszych kostiumów kąpielowych, niestety szyta jest jedynie w standardowych rozmiarach S,M,L,XL. Nie uwzględniają one wielkości biustu i possiadają jedynie jedną standardową miseczkę. Naszczęśćie coraz częściej można odnalęść stroje kąpielowe które posiadają w jednym rozmiarze - różne miseczki. Docenią to przede wszystkim kobiety z większym biustem. Dzieki temu biustonosz będzie dobrze podtrzymywał biust i ładnie go wymodeluje.
Jaki kostium kąpielowy?
3. Fason.
Jak wybrać odpowiedni fason? Najlepiej ten w którym czujemy się najlepiej. Bardzo często nasza osobista intuicja podpowiada nam najlepiej. Dobrze dobrany krój pomoże nam wyeksponować kobiece walory oraz ukryć niedoskonałosci kobiecego ciała. Należy zwrócić uwagę, także na materiał z jakiego strój jest uszyty i na to jak zachowuje się podczas kontaktu z wodą. Nierzadko okazuje się, że jasne materiały okazują się być przeźroczyste, zaraz po kontakcie z wodą!
Jaki kostium kąpielowy?
A Ty który model wybierzesz?
Zapraszamy do przeglądnięcia do naszej oferty