Wczytuję dane...

Biały koronkowy biustonosz

Piękna bielizna dodaje pewności siebie i sprawia, że kobieta czuje się atrakcyjna. Dobrze dopasowany stanik ładnie podkreśla piersi, zbiera je i unosi do góry, nierzadko dając efekt zwiększenia rozmiaru. Na kwestię doboru rozmiaru warto zwrócić szczególną uwagę, by uniknąć np. nieestycznego efektu wystających boczków czy zbyt luźnych miseczek, które odchylają się od biustu. Dla pań plus size sprawdzą się miękkie modele, natomiast drobniejsze kobiety powinny postawić na staniki półusztywniane lub usztywniane.

Miękki biustonosz Plus Size

W przypadku pań z większym biustem polecamy ten model. Elegancki i niezwykle subtelny biustonosz z miękkimi miseczkami, na fiszbinach, sprawdzi się pod każdą stylizację. Jest zdobiony delikatnym haftem na gęstej siateczce, dobrze zbiera i podtrzymuje biust. Na złączeniu fiszbin znajduje się mała kokardka i element biżuteryjny, stanik zapina się na dwie haftki z trzystopniową regulacją.

Biały koronkowy biustonosz

Usztywniany biustonosz z koronki

Drugi model to piękny usztywniany biustonosz z koronki o kwiatowym motywie, który świetnie sprawdzi się przy mniejszych rozmiarach piersi. Wewnętrzna strona miski została podszyta wygodną bawełną. Warto zwrócić uwagę na koronkowe boczki oraz ozdobne, regulowane ramiączka. Ten model idealnie unosi i podtrzymuje biust.

Biały koronkowy biustonosz

Biustonosz półusztywniany

Trzeci model to elegancki półusztywniany biustonosz, w którym górna część miseczek oraz mostek wykończono piękną koronką. Dolne części misek są wykonane z dzianiny o kwiatowym wzorze. Wygodę gwarantuje tył ze sprężystej siateczki, pionowe fiszbiny oraz regulowane, nieodpinane ramiączka o ozdobnym charakterze.

Biały koronkowy biustonosz

Więcej biustonoszy

TUTAJ