Wczytuję dane...

Nowości marki Julimex

Nowości marki Julimex

Firma Julimex to marka luksusowej, a zarazem wygodnej bielizny damskiej, której ideą jest pomagać wszystkim kobietom, by mogły cieszyć się komfortem w codziennym życiu. Dzięki perfekcyjnie odszytym, modnym fasonom każda z nas może czarować atrakcyjnym wyglądem i jednocześnie budować pewność siebie przy każdej okazji - zarówno formalnej, jak i dużo swobodniejszej. Julimex wychodzi z założenia, że bielizna (jako najbliższa ciału) w szczególny sposób powinna troszczyć się o jego potrzeby. Mają temu sprzyjać funkcjonalne ulepszenia do sprawdzonych rozwiązań, dobrej jakości materiały i wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom pań. Dzięki temu oferowana przez firmę bielizna kojarzona jest nie tylko z wygodą, ale przede wszystkim z idealnym dopasowaniem do potrzeb wszystkich współczesnych kobiet w każdym wieku.

Egzotyczny print

Wśród gorących trendów nadchodzącego sezonu wyróżnia się egzotyczny print, który powinien znaleźć się nie tylko na ubraniach, ale również na bieliźnie. W te założenia idealnie wpisują się figi damskie o wysokim kroju z ultracienkim wykończeniem brzegów w technologii INVISIBLE LINE. Te efektowne bezuciskowe majtki nie odznaczają się pod ubraniem. Dają poczucie lekkości i komfortu. Liście w odcieniach zieleni pięknie kontrastują z czarnym tłem bielizny.

Nowości marki Julimex

Kolorowe kwiaty

Lato kojarzy się z kwiatami we wszystkich kolorach tęczy. Jeśli masz ochotę ożywić swoją garderobę, zacznij od podstaw i zdecyduj się na kwieciste majtki Julimex, które z dnia na dzień zyskują coraz szersze grono zachwyconych użytkowniczek! Białe tło i piękna grafika pastelowych, różnokolorowych kwiatów to strzał w dziesiątkę! Figi damskie o klasycznym kroju z ultracienkim wykończeniem brzegów w technologii INVISIBLE LINE to nie tylko piękny krój, ale również gwarancja najwyższej wygody. Majtki są bezuciskowe, komfortowe w noszeniu. Co ważne, nie odznaczają się pod ubraniem, dzięki czemu można je nosić nawet pod obcisłe spodnie czy spódniczki. Dają poczucie lekkości i letniej swobody.

Nowości marki Julimex

Wszystkie produkty marki Julimex

tutaj