Wczytuję dane...

Rajstopy z wzorkiem Knittex

Rajstopy z wzorkiem Knittex

Rajstopy z wzorkiem KnittexNieocenionym dodatkiem do większości damskich stylizacji ze spódniczką czy sukienką są rajstopy. W sklepach dostępne są zarówno cieńsze, jak i grubsze wersje, które można nosić w zależności od pory roku i kolorystyki całej stylizacji. Latem najczęściej wybierane są jasne, kremowe odcienie, natomiast zimą królują czernie i szarości. Panie, które lubią nieoczywiste dodatki i bieliznę dobrej jakości, powinny zdecydować się na rajstopy ze wzorkiem Knittex.

Delikatne kwiaty

Pierwsza propozycja to delikatne rajstopy damskie w kolorze beżowym, które na wysokości uda i łydki zostały ozdobione kwiatowym motywem w kolorze czarnym. Bielizna została wykonana z przędzy oplatanej gwarantującej zwiększoną trwałość, dzięki czemu sprawdzi się w toku długiego i intensywnego użytkowania. Rajstopy nie mają wydzielonej części majteczkowej, mają bawełniany klin i niewidoczne wzmocnienie na palcach, są szyte płaskim szwem. W składzie można znaleźć przede wszystkim poliamid, a także  elastan, polipropylen i bawełnę.

Rajstopy z wzorkiem Knittex

Na wysokości kostki

Druga propozycja to rajstopy damskie ozdobione delikatnym, artystycznym wzorem na wysokości kostki, który został wykonany w odbiciu lustrzanym. Rajstopy zostały wykonane z oplatanej przędzy gwarantującej zwiększoną trwałość. Ten model również nie ma wydzielonej części majteczkowej, ma za to bawełniany klin i niewidoczne wzmocnienie na palcach. Został usyzty płaskim szwem z poliamidu, elastanu i bawełny.

Rajstopy z wzorkiem Knittex

Seksowne i pociągające

Trzecie propozycja to delikatne rajstopy o grubości 20 den z kuszącym czerwonym wzorem w postaci cienkich paseczków na wysokości uda. Wyglądają fenomenalnie w połączeniu z długą sukienką z głębokim rozcięciem od dołu. Zostały wykonane z przędzy oplatanej gwarantującej zwiększoną trwałość. Model nie ma wydzielonej części maj teczkowej ani wzmocnień na palcach, ma bawełniany klin. W składzie znajdują się poliamid, elastan, polipropylen i bawełna.

Rajstopy z wzorkiem Knittex

Pełna oferta marki Knittex tutaj