Wczytuję dane...

Klasyczne rajstopy Gatta

Klasyczne rajstopy Gatta

Nieodłącznym elementem kobiecego wizerunku bardzo często są spódniczki i sukienki. Aby te elementy garderoby prezentowały się efektownie i podkreślały charakter stylizacji, koniecznie trzeba je połączyć z dobrze dopasowanymi rajstopami. Obecnie to nie tylko konieczny dodatek, ale ważna część każdego damskiego zestawu.

Cienkie i wygodne

Rajstopy 15 den są cienkie i idealnie sprawdzą się na większe wyjścia, wiosną i latem. Idealnie prezentują się przede wszystkim w jasnych odcieniach, ale nie tylko. Wykonane z lycry, półmatowe, przezroczyste, z wzmocnioną częścią majtkową - są niezwykle wygodne i niesamowicie uniwersalne. To dodatek, a zarazem element niejednej stylizacji.

Klasyczne rajstopy Gatta

Klasyczne i niezastąpione

Ten model sprawdzi się w każdej damskiej szafie! To idealne, lekkie i niezwykle efektowne rajstopy 20 den z lycry. Są delikatnie przezroczyste i zarazem półmatowe, z wzmocnioną częścią majtkową i częścią palcową. Idealnie sprawdzą się pod spódnicę do pracy czy sukienkę, na co dzień i od święta.

Klasyczne rajstopy Gatta

Subtelne rajstopy kabaretki Funny

Kabaretki 20 den od marki Gatta to wyjątkowy model dla kobiet, które pragną delikatności i jakości klasycznych rajstop, a zarazem modnego szyku ponadczasowych kabaretek. To połączenie idealne – te rajstopy są miękkie i elastyczne, a przy tym odporne na uszkodzenia i zaciągnięcia. Sprężystość materiału zapewnia doskonałe napięcie materiału, który równomiernie otuli i podkreśli kształt kobiecych nóg. Drobny kabaretkowy wzór naniesiony na rajstopy jest elegancki i ponadczasowy. Pasuje do biznesowych i wieczorowych stylizacji.

Klasyczne rajstopy Gatta

Więcej rajstop Gatta

tutaj