Wczytuję dane...

Cienkie rajstopy Omsa

Cienkie rajstopy Omsa

Cienkie i zarazem niezwykle wygodne – takie są rajstopy marki Omsa. Wyróżniają się pięknymi wzorami i i intrygującymi kolorami, a także wysoką jakością wykonania, co sprawia, że nadają się do noszenia na co dzień i od święta. Można je łączyć z klasyczną spódniczką i małą czarną, jak i zmysłową kreacją na bal.

Lekkie i niewidoczne

Cienkie rajstopy Omsa

Te rajstopy to hit nadchodzącej wiosny! Są lekkie i niemal niewidoczne, idealnie stapiają się ze skórą i podkreślają linię nóg. Są bardzo wygodne, plusem jest też to, że są bezmajtkowe. Modelują brzuch i pośladki, a brak widocznych wzmocnień na palcach sprawia, że wyglądają, jakby ich nie było! Fenomenalnie sprawdzą się jako baza do spódnicy czy sukienki.

Rajstopy relaksujące

Cienkie rajstopy Omsa

Chyba każda kobieta marzy o odrobinie relaksu i chwili dla samej siebie! Dzięki tym relaksującym rajstopom jest to możliwe praktycznie od razu. Ten model jest nie tylko niezwykle atrakcyjny wizualnie, ale przede wszystkim bardzo komfortowy. Idealnie sprawdzi się na co dzień i większe wyjścia. Rajstopy ze stopniowym uciskiem i wzmocnionymi palcami mają też wygodną część majtkową.

Cienkie i niezastąpione

Cienkie rajstopy Omsa

Efektowne, cienkie rajstopy 15 DEN sprawdzą się w każdej damskiej szafie! Idealne na wiosnę i lato, zwłaszcza dla pań, które pracują w biurach czy bankach. Nie mają klina ani wzmocnień na palcach. Wyróżnia je transparentne i matowe wykończenie – te rajstopy to wyrafinowany klasyk pasujący do wszelkich stylizacji. Brak wyraźnie zaznaczonej części majteczkowej zwiększa uniwersalność modelu, a całość pozostaje niewidoczne pod ubraniem.

Wszystkie modele marki Omsa

tutaj