Wczytuję dane...

Jaki wybrać biustonosz?

Usztywniany, push-up, czy bardotkę? Każda kobieta z pośród bogactwa: modeli, materiałów i wzorów odnajdzie coś dla siebie.

Biustonosz push-up z usztywnianą całą miseczką, na fiszbinach, która ma wszyte kieszonki, w środku umieszcza się poduszeczki push-up. Niektóre modele mają na stałe wyprofilowaną miseczkę push-up. Ten model powiększa optycznie piersi, unosi i zbliża je do siebie. Polecany jest głównie dla Pań z małym lub średnim biustem.

Jaki biustonosz wybrać?

Biustonosz usztywniany gdzie cała miseczka lub tylko jej część (biustonosz półusztywniane) jest usztywniona specjalną pianką. Najczęściej jest to biustonosz na fiszbinach. Dobrze zbierają i podtrzymują biust. Komfortowo będą się w nim czuły kobiety ze średnim i dużym biustem.

Biustonosz usztywniany

Biustonosz bardotka z usztywnioną miseczką i na fiszbinach o charakterystycznym kształcie miseczek tzw. balkoniki oraz o szeroko rozstawionych miseczkach. Biustonosza może mieć dodatkowo wkładki push-up. Jednym z jego zadań jest uniesienie biustu do góry i nadanie mu kuszącego kształtu. Polecany dla kobiet z małym lub średnim biustem, a także do kreacji z dużym dekoltem i kreacji wymagających odpięcia ramiączek.

Biustonosz bardotka

Biustonosz z miękką miseczką, mogą być na fiszbinach lub bez nich. Bardzo atrakcyjnie wygląda, gdy wykonane są z półprzezroczystej koronki. Polecamy dla każdego rodzaju biustu.

Miękki biustonosz

Erotyczne biustonosze w tej kategorii znalazły się odważne, skąpe modele biustonoszy oraz półbiustonoszy, gdzie miseczka jest zmysłowo odkryta.

Półbiustonosz

Biustonosz sportowy, top to model wykonany z elastycznej dzianiny, miękki i bez fiszbin. Zapewnia komfort i wygodę podczas wysiłku fizycznego.

Biustonosz sportowy

Najlepsze biustonosz

tutaj