Wczytuję dane...

Bielizna wyszczuplająca

Nasza sylwetka nie zawsze wygląda tak, jakbyśmy tego chciały. Po drugie kobiety mają to do siebie, ze nawet jak jest dobrze to i tak znajdą czynnik, z którego nie do końca są zadowolone. Taka już natura i nie da się tego zmienić. Jest jednak sposób, który pozwala zmniejszyć, ukryć i zatuszować niedoskonałości tu i ówdzie. Bielizna wyszczuplająca świetnie nadaje się pod dopasowane sukienki i inne tego typu kreacje. Sprawdź nasze propozycje w tej właśnie kategorii.

Rajstopy z wysokim stanem korygujące kształty

Każda kobieta, która pragnie poprawić wygląd swojej sylwetki w krótkim czasie i nie zdąży zrobić tego dietą i ćwiczeniami może sięgnąć po rajstopy z wysokim stanem korygujące kształty. Elementem wyróżniającym jest tutaj część majtkowa, która optycznie wyszczupla talię i brzuch. Co więcej, zastosowano w tym przypadku rozwiązanie w postaci silikonowego wykończenia, które chroni przed zsuwaniem się rajstop. Warto podkreślić też fakt, że matowe wykończenie zapewnia wyjątkowy efekt. Mają one też ochronę przed rozwojem bakterii, grzybów, a dodatek bawełny pomaga zachować świeżą i suchą skórę. Rajstopy są idealną opcją pod wszelkie dopasowane stroje.

Bielizna wyszczuplająca  

Korygujące figi Plus Size

Dobrym pomysłem będą też korygujące figi Plus Size od marki Mitex. Mają one pas, którego najważniejszym zadaniem jest skuteczne modelowanie brzucha i bioder. Dla zapewnienia ochrony przed zsuwaniem się bielizny, górną linię od wewnętrznej strony podszyto paskiem silikonu. Z kolei dolną część majtek wykonano z naturalnej bawełny, która nie tylko otula miękkością i delikatnością, ale także pomaga dbać o zdrowie miejsc intymnych kobiety.

Bielizna wyszczuplająca  

Modelująca koszulka

W charakterze wyszczuplającej bielizny świetnie spisze się też koszulka modelująca będąca propozycją firmy Julimex. Jest to model, który skutecznie wymodeluje górne partie Twojej sylwetki.  Bieliznę wykonano z zastosowaniem innowacyjnej technologii, która gwarantuje wysoki komfort użytkowania produktu. Co więcej, ma ona nowoczesne zapięcie, które zabezpiecza przed przypadkowym wypięciem. Ogromnym atutem są w tym przypadku też silikonowe paski umieszczone na dole, które stanowią barierę przed podciąganiem się koszulki do góry.

Bielizna wyszczuplająca

Więcej bielizny modelującej

TUTAJ