Wczytuję dane...

Bielizna korygująca na lato.

Lato to czas, kiedy nosimy lekkie ubrania. W rezultacie wszelkie niedoskonałości figury są znacznie bardziej widoczne. Doskonałym rozwiązaniem problemu będzie bielizna korygująca. Dzięki niej przedstawicielka płci pięknej wysmukli swoją sylwetkę i w niewidzialny sposób podkreśli atuty. Zapomni o odstającym brzuszku, czy boczkach. Poznaj dwie nasze propozycje bielizny korygującej na lato i ciesz się większą pewnością siebie.

Halka modelująca

Ciekawym rozwiązaniem z pewnością będzie półhalka modelująca Eldar Versa. Wykonano ją z bardzo cienkiego i wygodnego podczas użytkowania materiału. Dzięki temu fantastycznie wymodeluje Twoją talię, biodra i uda. W rezultacie będziesz nie tylko czuła się atrakcyjnie, ale także będziesz tak wyglądać. Mając ją na sobie, oddasz się wakacyjnej przygodzie i zapomnisz o wszelkich niedoskonałościach swojej sylwetki. Produkt dostępny jest w trzech kolorach do wyboru: białym, czarnym i beżowym.

Bielizna korygująca na lato.

Bawełniane figi z pasem wyszczuplającym

Dużą popularnością wśród kobiet cieszą się też bawełniane figi z pasem wyszczuplającym. Majtki marki Babell są bezpieczne dla skóry. O Twoją wygodę zadba fason z wyższym stanem. Co więcej, model ten uwzględnia miękką, elastyczną taśmę w pasie, która także podwyższa komfort użytkowania tego produktu. Dolną część majtek wykonano z bawełny. Wszystko to sprawia, że możesz liczyć na optymalne dopasowanie. Majtki występują w trzech kolorach: białym, czarnym i beżowym. Dzięki temu lepiej dostosujesz produkt do swoich potrzeb i gustu.

Bielizna korygująca na lato.

Więcej bielizny korygującej

TUTAJ