Wczytuję dane...

Jakie rękawiczki na zimę?

Rękawice mogą nie przyciągać tak dużej uwagi jak inne ubrania zimowe, ale zapewniają nieocenione ciepło i ochronę, gdy temperatura na dworze jest nieprzyjemnie niska. Nasz wybór najlepszych rękawic i rękawiczek zimowych poniżej obejmuję spektrum od modnych, ciepłych modeli po funkcjonalne elementy do codziennego użytku. Poniższe modele sprawdzą się idealnie podczas wyjścia z psem, skrobania przedniej szyby czy spaceru po parku.

Modne rękawiczki wełniane

Pierwsza propozycja to czarne, pięciopalczaste rękawiczki wykonane z wełny. Z przodu są ozdobione ślicznym szwem z białych kwiatów. Będą pasować do każdej jesienno-zimowej stylizacji, a do tego zagwarantują naszym dłoniom przyjemne ciepło. Wysokiej jakości wełna zapewni miękki i puszysty komfort w chłodniejsze dni.

Jakie rękawiczki na zimę?

Eleganckie rękawiczki bawełniane

Znasz to uczucie, kiedy w chłodny dzień musisz coś szybko sprawdzić na telefonie a Twoje dłonie cierpią z powodu niskiej temperatury? Z tymi rękawiczkami to już Ci nie grozi. Super ciepłe, wykonane z pierwszorzędnej bawełny rękawiczki zostały tak zaprojektowane, aby umożliwić obsługę telefonu bez potrzeby ich zdejmowania. Na kciuku i placu wskazującym został użyty specjalny materiał, który nam zagwarantuje bezproblemową obsługę telefonu.  Rękawiczki prezentują się niezwykle elegancko, ozdobione są pierścionkiem z pereł na palcu wskazującym. Wewnątrz są ocieplane sztucznym futerkiem.

Jakie rękawiczki na zimę?

Damskie rękawice sportowe

Jeśli uwielbiasz spędzać dużo czas na świeżym powietrzu w zimie i nie chcesz poddawać się zimnu, zakup tych sportowych rękawiczek pomoże Ci ogrzać dłonie nawet podczas największych mrozów.  Zostały tak zaprojektowane, aby Twoje dłonie były chronione w niskich temperaturach. Rękawice są wykonane z nylonu – są lekkie, trwałe i doskonale sprawdzają się w mokrych i zimowych warunkach. Wewnątrz są ocieplane przyjemnym polarem. Dostępne są w wielu kolorach i modnych wzorach.

Jakie rękawiczki na zimę?

Więcej rękawiczek

TUTAJ