Wczytuję dane...

Akcesoria bieliźniane marki Julimex

Akcesoria bieliźniane marki Julimex

Kupno wymarzonej sukienki i bluzki niekiedy wiąże się z inwestycją w nowy stanik. Dlatego, że biustonosze, które mamy aktualnie w naszej garderobie po prostu nie pasują. Albo ramiączka są za szerokie albo pasek brzydko wystaje. Na szczęście firma Julimex przychodzi nam z pomocą i proponuje wiele inteligentnych akcesoriów, które świetnie dają się wykorzystać z bielizną, którą już posiadamy.

Zmniejszacz obwodu

Co mamy zrobić, jeśli nasz ukochany stanik jest za luźny, a nie mamy serca go wyrzucić? Wystarczy wybrać odpowiedni produkt, który zmniejszy nam obwód stanika. Ten fantastyczny zmniejszacz obwodu nie niszczy biustonosza. Wykonany w uniwersalnym rozmiarze, dostępny jest w trzech kolorach. Łatwo zmniejszy nam obwód biustonosza dzięki dwurzędowym haftkom z dwustopniową regulacją. Już nie musimy się obawiać, że bielizna będzie nam brzydko odstawać.

Akcesoria bieliźniane marki Julimex

Klips ściągający ramiączka

Kolejna propozycja przypadnie do gustu paniom, które lubią czarne bluzki z odkrytymi plecami, ale nie mają do tego odpowiedniego stanika. Wystarczy założyć czarny stanik i ściągnąć jego ramiączka z tyłu za pomocą stylowego klipa. Dzięki temu nasze plecy będą pięknie ozdobione i będą wyglądać niezwykle kusząco. Klips ten jest wykonany z uwodzicielskiej koronki. Może być wykorzystany jako dopełnienie eleganckiej, wieczorowej kreacji.

Akcesoria bieliźniane marki Julimex

Pasek obniżający zapięcie

Kolejny produkt jest idealny do strojów z mocno wyciętymi plecami: długi pasek obniżający zapięcie stanika. Jest on jednorzędowy i dostępny w trzech kolorach. Po założeniu paska obniżającego zapięcie, biustonosz nie będzie już wystawać a nasze plecy będą pięknie widoczne. Dzięki czemu nie musimy rezygnować z tradycyjnego biustonosza i możemy w pełni cieszyć się kreacjami z odkrytymi plecami.

Akcesoria bieliźniane marki Julimex

Więcej akcesoriów i bielizny Julimex

TUTAJ