Wczytuję dane...

Ołówkowa spódnica

W każdej damskiej garderobie powinna znaleźć się klasyczna ołówkowa spódnica. W połączeniu z prostą, dopasowaną bluzką koszulową lub golfem stworzy ona idealny zestaw na każdą okazję. Taki komplet można z powodzeniem założyć do pracy, jak też na kawę z przyjaciółką albo randkę. Dostępne są rożne modele w tej kategorii: w wersji z zakładkami, guzkami, z wysokim stanem i z dzianiny.

Spódniczka z zakładkami

Świetnie sprawdzi się klasyczna, a zarazem niebanalna spódnica ołówkowa z zakładką z przodu (mocowaną na stałe). To doskonała opcja jako baza zestawu do pracy lub na wyjście. Co więcej, taka odzież pasuje na każdy sezon. Plusami są kryty zamek z tyłu, a także standardowa rozmiarówka, którą łatwo dopasować.

Ołówkowa spódnica

Elegancka spódnica z guzikami

Druga propozycja jest zarazem stonowana i frywolna – wszystko za sprawą rozcięcia u dołu oraz ozdobnych guzików. Taka ołówkowa spódnica na zakładkę to klasyk, który powinien znaleźć się w każdej kobiecej garderobie. Warto zwrócić uwagę na oryginalne wykończenie oraz lekkość ubrania (spódnica nie ma podszewki).

Ołówkowa spódnica

Spódnica z dzianiny

Trzecia opcja jest dziewczęca i niezobowiązująca, a jednocześnie elegancka. To wyjątkowa spódnica ołówkowa z dzianiny, która ładnie układa się na sylwetce. W zestawieniu ze szpilkami i nonszalancko wciągniętą koszulą sprawdzi się na wieczorne wyjścia. Dzięki zastosowaniu miękkiej dzianiny, elastycznej talii i nadającym luźnego wyglądu bocznym kieszeniom taka spódnica będzie również idealna do tenisówek i T-shirtu, a nawet bluzy.

Ołówkowa spódnica

Spódnica z wysokim stanem w cętki

Ostatni model jest wyglądem do modelu drugiego – z rozporkiem i efektownymi guzikami. Faktura w cętki to hit ostatnich sezonów. Taką spódnicę można nosić w każdych okolicznościach – zarówno do pracy, jak też na randkę czy kawę z przyjaciółką.

Ołówkowa spódnica

Więcej spódnic

TUTAJ