Wczytuję dane...

Opaski na uda

Piękny, letni czas w roku nie kojarzy Ci się z wakacjami, opalaniem nad morzem i zimnymi drinkami, a nieprzyjemnym upałem i otarci...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Opaski na uda

Piękny, letni czas w roku nie kojarzy Ci się z wakacjami, opalaniem nad morzem i zimnymi drinkami, a nieprzyjemnym upałem i otarciami na udach? Gdy robi się zbyt gorąco, naturalnie nasza skóra staje się delikatnie lepka przez cienką warstwę potu i przez to jest bardziej narażona na otarcia. Podczas codziennego chodzenia i funkcjonowania może to być naprawdę uciążliwie, a nawet i bolesne. Jeśli walczysz z tym problemem, to wcale nie oznacza, że musisz chodzić latem w długich spodniach!

Sposobem na otarcia są specjalne opaski na uda, które mogą być prawie niewidoczne lub mogą być dodatkową ozdobą do stylizacji – w zależności od tego, na jaki model postawisz. W ofercie Nbielizna.pl znajdziesz zarówno modele cieliste, jak i czarne oraz białe. Jeśli chcesz, żeby pozostawały niewidoczne, wybierz kolor beżowy-cielisty oraz najlepiej gładką strukturę. Jeśli natomiast zależy Ci na dodatkowej, ozdobnej funkcji, wybierz wariant koronkowy. Zapewniamy, że tego typu akcesoria bieliźniane są bardzo wygodne w noszeniu, a co więcej nie zsuwają się dzięki silikonowym paskom.