Wczytuję dane...
Mixa kosmetyki

Mixa kosmetyki

Marka Mixa powstała w 1924 roku we francuskich aptekach. Mixa jest ekspertem w pielęgnacji skóry wrażliwej. Unikalne receptury kosmetyków opierają się na składnikach, mających szerokie zastosowanie w przemyśle farmaceutycznym i dobranych tak, by były jak najlepiej tolerowane przez skórę wrażliwą. Produkty tej marki mają świetne właściwości łagodzące podrażnienia i skutecznie nawilżają nawet bardzo odwodnioną skórę. Pomagają również zachować naturalne własciwości ochronne naskórka, dzięki czemu skóra jest mniej podatna na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych.

Produkty Mixa powstały z myślą o pielęgnacji wrażliwej skóry niemowląt. Na przestrzeni lat ofertę marki poszerzano nie tylko o kolejne, innowacyjne produkty dla najmłodszych, ale również o produkty dla kobiet. Dziś oferta Mixy jest niezwykle bogata i obejmuje:

  • produkty do pielęgnacji niemowląt - szampony, płyny i kremy do kąpieli oraz kremy odżywcze i ochronne;
  • produkty do pielęgnacji różnych typów cery dla kobiet: mleczka do demakijażu, płyny micelarne, żele do mycia twarzy, toniki, kremy nawilżające, odżywcze, ochronne i przeciwzmarszczkowe;
  • produkty do pielęgnacji ciała dla kobiet - mleczka i kremy do ciała, kremy do rąk.

Wszystkie oferowane produkty sa zróżnicowane pod względem typów cery i potrzeb skóry. To pozwala na dobór odpowiedniej i skutecznej pielęgnacji twarzy i ciała.

Mixa krem   Mixa krem  Mixa Baby płyn do kąpieli  Mixa żel

Mixa kosmetyki