Wczytuję dane...
Makeup Revolution kosmetyki

Makeup Revolution kosmetyki

W 2013 roku zespół firmy TAM Beauty stworzył markę Makeup Revolution. Marka ta powstała z myślą o kobietach, które uwilebiają makeup, ale nie mogą sobie pozwolić na profesjonalne kosmetyki z górnej półki. Makeup Revolution to profesjonalne kosmetyki do makijażu dostępne w przystępnej dla każdego cenie.

Niezwykle bogaty asortyment Makeup Revolution obejmuje:

  • produkty do makijażu twarzy - primery/bazy pod makijaż, podkłady, korektory, pudry, fixery i spraye utrwalające;
  • produkty do konturowania i rozświetlania twarzy (strobing) - bronzery, róże, rozświetlacze, dostepne jako produkty pojedyncze oraz w paletach, kremowe, płynny lub w kamieniu;
  • produkty do makijażu oczu - primery/bazy pod cienie, pojedyncze cienie do powiek i palety cieni, eyelinery, kredki, konturówki, maskary/tusze do rzęs;
  • produkty do makijażu brwi - cienie, kredki, pomady, farbki;
  • produkty do makijażu ust - konturówki, pomadki do ust klasyczne i płynne, błyszczyki, pomadki ochronne;
  • pędzle do makijażu oraz produkty do utrzymania czystości i dezynfekcji pędzli.

Każdy z oferowanych produktów cechuje się wysoką jakością wykonania, świetną pigmentacją i łatwością aplikacji. Niektóre z nich, takie jak palety cieni Iconic i Death by Chocolate czy róże Blushing Hearts, mają już status kultowych wśród miłośniczek makijażu. Oferta Makeup Revolution jest stale poszerzana o kolejne produkty, inspirowane nowościami pojawiającymi sie na rynku kosmetycznym. W ciągu roku pojawiają się również limitowane kolekcje, związane z porami roku czy tworzone przez makijażowych blogerów i influencerów.

Makeup Revolution to produkty o różnym wykończeniu i w róznych tonacjach. Dzięki temu możemy wybrać z oferty kosmetyki, które będą idealnie współgrać z naszą karnacją, rodzajem cery i preferencjami kolorystycznymi. Kosmetykami MUR możemy stworzyć różnorodne makijaże dostosowane do okazji - zarówno niewidoczny makijaż nude na co dzień czy stonowany makijaż ślubny, jaki i szalony makijaż na zabawę karnawałową. Makeup Revolution to morze możliwości zarówno dla makijażowego laika, jak i dla profesjonalisty.

Makeup Revolution pomadka  Blushing Hearts róż  Makeup Revolution cienie do powiek  Makeup Revolution puder

Makeup Revolution kosmetyki