Wczytuję dane...
GSK Glaxo Smith Kline kosmetyki

GSK Glaxo Smith Kline

GlaxoSmithKline - GSK - jest globalną firmą, zajmującą się produkcją środków ochrony zdrowia: leków, szczepionek i produktów do higieny osobistej. Oprócz medykamentów i produktów aptecznych GSK oferuje również produkty dostepne w szerokiej dystrybucji, dostępne również w drogeriach czy supermarketach. Są to przede wszystkim produkty do ochrony jamy ustnej i ochrony skóry. W tej kategorii produktów znajdziemy takie marki, jak Sensodyne, Corega, Aquafresh, Oilatum, Parodontax.

Aquafresh

Pasty do zębów to jedne z najpopularniejszych produktów w swojej kategorii. Od innych past wyróżnia je ich formuła, stworzona z połączenia trzech kolorów: białego, niebieskiego i czerwonego. Aquafresh to również płyny do płukania oraz szczoteczki, które wraz z szeroką gamą past do zębów pozwolą Ci kompleksowo zadbać o zdrowie jamy ustnej.

Corega

To świetnej jakości produkty do mocowania i higieny protez zębowych. Kremy mocujące Corega nie tylko pomagają mocować protezę aż do 12 godzin, ale również blokują przedostawanie się pod protezę drobinek pokarmu. Natomiast pasty i tabletki tej marki świetnie oczyszczają protezy, usuwają z nich powstały osad oraz przebarwienia.

Oilatum

To produkty emolientowe, które idealnie sprawdzają się w pielęgnacji skóry niemowląt i dzieci. Emulsje do kąpieli, szampony i balsamy Oilatum nie niszczą naturalnej bariery lipidowej naskórka, zapewniają skórze optymalne nawilżenie i chronią ją przed działaniem czynników zewnętrznych. Emolienty tej firmy polecane są również dla osób dorosłych ze skóra wrażliwą i przesuszoną.

Parodontax

Produkty powstały w odpowiedzi na potrzeby klientów z wrażliwymi, krwawiącymi dziąsłami. Regularne stosowanie szczoteczek, past oraz płynów do płukania tej marki pozwala nie tylko na kompleksową ochronę zębów i jamy ustnej, ale przede wszystkim pomaga powstrzymać krwawienie dziąseł.

Sensodyne

Produkty tej marki to jedne z najczęściej rekomendowanych wyrobów dla osób z problemem nadwrażliwych zębów. W asortymencie marki znajdują się - oprócz szerokiej gamy past do zębów - szczoteczki, nici dentystczne oraz płyny do płukania. Produkty Sensodyne mają udowodnione klinicznie działanie, skutecznie łagodzą bół związany z wrażliwością zębów, a przy regularnym stosowaniu zapewniają długotrwałą ulgę i ochronę jamy ustnej.

Wszystie produkty koncernu GSK tutaj

Aquafresh szczoteczka  Oilatum Baby płyn do kąpieli  GSK Parodontax pasta do zębów  GSK Sensodyne płyn do płukania ust

GSK Glaxo Smith Kline logo, producnet