Wczytuję dane...
Elmex, Meridol pasty do zębów

Elmex Meridol pasty do zebów

Marki Elmex oraz Meridol należą do koncernu Colgate-Palmolive. Obie obejmują produkty do higieny jamy ustnej, takie jak pasty i szczoteczki do zębów oraz płyny do płukania.

Elmex

Marka Elmex powstała w 1962 roku i jest ekspertem w ochronie zębów przed próchnicą. Wyroby Elmex produkowane są przez szwajcarską firma GABA International. Są to wysokiej jakości pasty do zębów, płukanki do ust i szczoteczki, które skutecznie oczyszczają zęby z osadu. Zawarte w formule aminofluorki zabijają bakterie, które demineralizują szkliwo zębów.

Produkty Elmex sprzedawane są w kilku liniach:

  • elmex przeciw próchnicy - pierwsza, oryginalna formuła dla ochrony zębów przed próchnicą;
  • elmex dla dzieci - linia produktów do ochrony zębów, dostosowana do wieku dziecka,
  • elmex sensitive - chroni zęby przed próchnicą i zapewnia ulgę nadwrażliwym zębom,
  • elmex ochrona szkliwa - zawiera składniki wzmacniające zęby i pokrywające je warstwą ochronną.

Meridol

Produkty Meridol zostały stworzone dla osób zmagających się z krwawieniem dziąseł, zapaleniem dziąseł czy zapaleniem przyzębia. W pastach i płynach do płukania jamy ustnej tej marki zawarto aminofluorek oraz fluorek cynawy, które mają udowodniony klinicznie pozytywny wpływ na stan dziąseł i uzębienia. Regularne stosowanie produktów Meridol nie tylko pomaga pozbyć się uciążliwych dolegliwości związanych ze stanami zapalnymi dziąseł, ale też zapobiega ich nawrotom. Meridol oferuje również miękkie szczoteczki do zębów, które czyszczą krawędź dziąsła delikatnie, ale skutecznie.

Pełna ofera pasty do zebów tutaj

Elmex płyn do płukania jamy ustnej  Elmex pasta do zębów  Meridol pasta do zębów  Meridol szczoteczka do zębów

Elmex, Meridol logo, producent