Wczytuję dane...

Szlafroki dziecięce

Piękne wzory, kolory, niesamowicie miękkie i delikatne dla skóry materiały – tak w skrócie można opisać oferowane przez nas szlafr...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Szlafroki dziecięce

Piękne wzory, kolory, niesamowicie miękkie i delikatne dla skóry materiały – tak w skrócie można opisać oferowane przez nas szlafroki dziecięce. Sprawdzą się one zarówno podczas chłodniejszych nocy i poranków, jak i po kąpieli.
Oferujemy wyjątkowo bogaty wybór szlafroków zarówno w prostych modelach, jak i z fantazyjnymi kapturami oraz praktycznymi, pojemnymi kieszeniami. Większość z nich posiada wygodne wiązanie w pasie, niektóre modele wyposażone są również w zamek błyskawiczny.
Na pierwszym miejscu stawiamy wygodę maluchów. Dlatego do produkcji szlafroków zostały wykorzystane wyłącznie delikatne, przyjemne w dotyku materiały typu frotte czy też dzianina soft. Nie ma nic przyjemniejszego podczas chłodnego wieczoru czy poranka niż otulenie się mięciutkim, a do tego ciepłym materiałem!
Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi producentami tekstyliów dla dzieci. Dzięki temu mamy pewność, że oferujemy bezpieczne i solidne produkty. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz asortyment takich marek jak Koala Baby, Dorota czy też De Lafense.