Wczytuję dane...

Chemia gospodarcza

Robiąc w naszej drogerii zakupy w poszukiwaniu nowych rzeczy do Twojej garderoby możesz również wybrać coś dla Twojego domu. Wprow...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Chemia gospodarcza

    Robiąc w naszej drogerii zakupy w poszukiwaniu nowych rzeczy do Twojej garderoby możesz również wybrać coś dla Twojego domu. Wprowadziliśmy do oferty sprawdzoną chemię gospodarczą wysokiej jakości pochodzącą od znanych producentów, która ułatwi Ci każde sprzątanie pozostawiając w domu uczucie czystości i świeży zapach. Uwolnij Twoją łazienkę i kuchnię od bakterii stosując niezawodne płyny do czyszczenia, które poradzą sobie nawet z mocnymi zabrudzeniami pozostawiając powierzchnię nieskazitelnie czystą. Oprócz tego znajdziesz tutaj płyny do mycia naczyń, hipoalergiczne preparaty do prania (kapsułki, płyny zmiękczające), a także kolorowe kostki toaletowe różnych producentów.

    Polecamy również odświeżacze powietrza do domu, które zachwycają niebanalnymi kompozycjami zapachowymi i pozostawiają przyjemny efekt przez długi czas. Wybór jest naprawdę duży, więc z pewnością znajdziesz zapach, którym będziesz chciał otaczać się każdego dnia. W naszej ofercie dostępne jest nie tylko chemia gospodarcza, bowiem nie zabrakło tutaj również uniwersalnych ściereczek, jakie na pewno przydadzą się w Twoim domu.