Wczytuję dane...
Bell kosmetyki

 Bell kosmetyki

Firma Bell istnieje na polskim rynku kosmetycznym juz ponad 30 lat. Pierwszymi z wyprodukowanych kosmetyków były klasyczne pomadki - dziś oferta obejmuje ponad 500 produktów do makijażu twarzy, ust, oczu oraz paznokci. Wysoka jakość i przystępna cena kosmetyków kolorowych Bell sprawiły, że te zyskały niezwykłą popularność - najpierw w Polsce, a następnie w innych krajach europejskich. Obecnie produkty z logo Bell można znaleźć na całym świecie - zarówno w Afryce i Ameryce Południowej, jak i w krajach azjatyckich.

Firma Bell oferuje trzy linie produktowe - Bell, HYPOAllergenic oraz Secretale. W każdej z nich znajdziemy cienie pudrowe i kremowe oraz eyelinery, którymi podkreślimy oczy, podkłady i korektory, które ujednolicą cerę i sprawią, że niedoskonałości twarzy staną się niewidoczne, pudry, które utrwalą makijaż, kremowe pomadki i błyszczyki, które podkreślą i uwydatnią usta. Oferta poszczególnych linii produktowych jet systematycznie poszerzana o kolejne nowości rynku kosmetycznego, np. produkty do konturowania i strobingu (rozświetlacze i bronzery) czy nowe, modne odcienie już istniejących kosmetyków.

Doświadczenie i know-how firmy oraz własne zaplecze laboratoryjne sprawia, że kosmetyki Bell są w pełni bezpieczne w stosowaniu, a ich formuły są wciąż udoskonalane.

Wszystki inne kosmetyki Bell tutaj


Bell pomadka  Bell puder  Bell konturówka  Bell lakier do paznokci

Bell logo, producent