Wczytuję dane...
Batiste suche szampony

Batiste suche szampony

Suchy szampon to fantastyczny wynalazek. Pozwala na uzyskanie świeżych, sypkich i pachnących włosów w minutę, kiedy akurat nie masz czasu na ich umycie z pomocą wody. Głównym składnikiem suchego szamponu Batiste jest skrobia ryżowa, która pochłania sebum i unosi włosy od nasady, dodając im objętości. Skrobia ryżowa jest drobniejsza, nie pozostawia białych śladów i nie trzeba jej wyczesywać. Szampon Batiste jest w formie aerozolu, co pomaga w równomiernej aplikacji i chroni zawartość przed zbrylaniem, sklejaniem czy rozsypaniem. Dodatkowo opakowanie produktów Batiste ma ciekawy design, jest kolorowe i przyciąga wzrok.

Szampony Batiste dostępne są w różnych wersjach zapachowych, kolorystycznych (dla blondynek, brunetek i szatynek) oraz wzbogaconych, np. o składniki utrwalające włosy.

Głównym profilem działalności Batiste jest produkcja suchych szamponów, jednak marka stara się poszerzać swoją ofertę o kolejne produkty, takie jak spraye teksturyzujące, pudry nadające objętość włosom czy spraye termoochronne.

Duży wybór szamponów Batiste tutaj

Batiste lakiery do włosów  Batiste suchy szampon  Batiste suchy szampon  Batiste suchy szampon

Batiste logo, producent