Wczytuję dane...
The Brush Tools - akcesoria kosmetyczne

The Brush Tools - akcesoria kosmetyczne

W pracy wizażysty konieczne jest posiadanie odpowiedniej jakości akcesoriów kosmetycznych - możemy takie znaleźć w ofercie marki The Brush Tools.

Palety do mieszania kosmetyków i szpatułki to produkty niezbędne dla profesjnoalnego makijażysty - dzięki nim może zmieszać kilka odcieni podkładów czy korektorów, by stworzyć odcień idealny dla klientki. Natomiast produkty jednorazowego użytku, jak szczoteczki do rzęs czy aplikatory do makijażu ust, pozwalają zachować higieniczność i czystość produktów używanych do make-upu.

Asortyment The Brush Tools to również produkty do przechowywania i utrzymania czystości pędzli do makijażu. Pędzle to narzędzia pracy każdego wizażysty. Aby zachować ich czystość i sterylność należy używać odpowiednich środków myjących i dezynfekujących. Mycie pędzli znacznie ułatwiają maty czy "jajeczka" do czyszczenia, które posiadają róznego rodzaju wypustki, skutecznie oczyszczające pędzel z pozostałości produktów do makijażu. Aby wygodnie osuszyć umyte pędzle, polecamy stojaki do suszenia - umieszczając w nich pędzle mamy gwarancje, że szybko wyschną, a wilgoć nie dostawnie się do skuwki. By włosie pędzli nie odkształcało się, warto je przechowywać w matach, etui lub tubach do tego przeznaczonych.

Oferowane przez The Brush Tools produkty przeznaczone są głównie do użytku profesjonalnego, jednak sprawdzą się również w domowym zaciszu miłośniczek makijażu.

The Brush Tools aplikatory  The Brush Tools czyścik do pędzli  The Brush Tools paleta  The Brush Tools stojak