Wczytuję dane...
Sarantis kosmetyki

Sarantis kosmetyki

Firma Sarantis jest producentem i dystrybutorem różnego rodzaju kosmetyków oraz środków utrzymania czystości. W ofercie Sarantis znajdziemy:

STR8, Denim

to wody toaletowe, dezodoranty, płyny po goleniu oraz żele pod prysznic dla mężczyzn. Dostępne w szerokiej gamie różnorodnych zapachów - od świeżych, cytrusowych po drzewno-orientalne nuty zapachowe.

C-THRU

wody toaletowe, dezodoranty i żele pod prysznic tej marki to doskonałe propozycje dla młodych, przebojowych kobiet. Dostępne w wielu interesujących zapach, w przystępnej cenie.

Jan Niezbędny, Grosik

to marki artykułów gospodarstwa domowego oraz środków utrzymania czystości. W niezwykle bogatej ofercie marki Jan niezbędny znajdziemy ściereczki nasączane oraz ściereczki z mikrofibry, przeznaczone do czyszczenia różnych powierzchni, gąbki do mycia ciała oraz do mycia naczyń, mopy, rękawiczki, folie aluminiowe i spożywcze, artykuły grillowe oraz wiele innych produktów, które przydadzą się każdej gospodyni. Marka Grosik natomiast oferuje te same produkty w nieco niższej cenie.

Teza, Globol

jeśli pragniesz pozbyć się z domu wszelkich owadów (latajacych, biagających), zaopatrz się w produkty marki Globol lub Teza. W ofercie znajdzie elektrofumigatory z wkładami płynnymi, płytki na owady, spraye przeciw owadom, pułapki na owady.


Pearl Drops

pasty do zębów Pearl Drops zapewnią Ci śnieżnobiały, piękny uśmiech.

Kolastyna, Arko

Arko jest jadną z najpopularniejszych marek mydeł w kostce. Kolastyna natomiast oferuje niezwykle szeroką gamę kosmetyków do pielęgnacji skóry twarzy i ciała, w tym kosmetyki ochronne z filtrami UV (mleczka, olejki do opalania czy balsamy chłodzace po opalaniu).

Kliknij tutaj, by poznać niezwykle szeroką ofertę marek oferowanych przez Sarantis.C-THRU Dezodorant  Jan Niezbędny Ściereczka  Pearl Drops Pasta do zębów  STR 8 Woda toaletowa

Sarantis logo