Wczytuję dane...
Resibo - kosmetyki

Resibo kosmetyki

Resibo jest polską marką kosmetyków naturalnych. Od momentu założenia firmy jej celem i misją jest tworzenie produktów opartych na naturalnych, starannie wyselekcjonowanych składnikach, które będą oferowane w atrakcyjnej cenie. Formuły kosmetyków Resibo to połączenie znanych od wieku surowców ze składnikami pozyskiwanymi dzięki zaawansowanym technologiom. Każdy krem czy olejek tworzony jest tak, by zawierał jak najmniej sztucznych substancji i był jak najbezpieczniejszy dla skóry, nie tracąc przy tym jego wysokiej skuteczności. W trosce o środowisko Resibo prowadzi zrównoważoną produkcję, a same kosmetyki i ich formuły są wegańskie i biodegradowalne.

Produkty Resibo w ponad 95% składają się z naturalnych składników, pochodzących z ekologicznych upraw. Wiele komponentów, wykorzystywanych do produkcji posiada certyfikaty Ecocert czy Natrue, jednak gotowe wyroby stworzone przez Resibo takich certyfikatów nie posiadają - wynika to z wysokich kosztów związanych z ich uzyskaniem. W formułach oferowanych produktów znajdują się również konserwanty, które Ecocert zaleca do stosowania w kosmetykach naturalnych.

Pierwszym produktem, stworzonym przez Resibo, był olejek do demakijażu. Oparty na naturalnych olejkach, skutecznie rozpuszcza makijaż i inne zanieczyszczenia, pozostawiając skóre gładką, nawilżoną i odżywioną. Olejek stał się hitem, więc wkrótce zaczęły pojawiać się kolejne kosmetyki - krem pod oczy, krem odżywczy, krem ultranawilżający, tonik oraz płyn micelarny. Obecnie marka systematycznie stara się rozszerzać swoją ofertę i ciągle pracuje nad nowymi formułami, które będą odpowiedzią na różne potrzeby skóry.

Poznaj zalety naturalnej pielęgnacji w polskiej wersji - wypróbuj kosmetyki Resibo, które oferujemy w naszym sklepie internetowym.

Resibo olejek do demakijażu  Resibo krem pod oczy  Resibo krem ochronny  Resibo balsam wyszczuplający