Wczytuję dane...
Pilaten - kosmetyki

Pilaten - kosmetyki

Azjatyckie kosmetyki są wyjątkowe pod względem składów, jak i opakowań - pielęgnacja ma być nie tylko obowiązkiem, ale powinna dawać również dużo radości i sprawiać przyjemność. Marka Pilaten świetnie wpisuje się w tę filozofię. Kosmetyki, które tworzy, są łatwe w użyciu, mają niebanalne opakowania i pozostawiają skórę gładką, nawilżoną i pełną blasku. Formuły produktów są połączeniem naturalnych ekstraktów roślinnych, kolagenu oraz zaawansowanej techonlogii.

Bestsellerowym produktem marki Pilaten jest stworzona w 2012 roku czarna maska typu peel-off, która ma działanie głęboko oczyszczające pory skóry i pomaga pozbyć się wągrów czy zaskórników. Zawarte w niej minerały oraz węgiel aktywny z drzewa bambusowego wręcz "wysysają" wszelkie zabrudzenia ze skóry.

W asortymencie marki znajdziemy również linię produktów opartych na kolagenie - maskę w płacie na twarz oraz szyję, maskę do ust oraz maskę w płatkach pod oczy, które skutecznie nawilżają i odżywiają skórę, pozostawiając ją miekką i ujędrnioną. Nowością w ofercie jest maska na twarz z dodatkiem białej glinki o działaniu oczyszczającym i zwężającym pory.

Zachęcamy do obejrzenia oferty marki Pilaten w naszym sklepie internetowym.

Pilaten maska  Pilaten maska  Pilaten maska  Pilaten maska