Wczytuję dane...
Neess - kosmetyki

Logo marki Neess

Lakiery hybrydowe, akcesoria kosmetyczne Neess

Marka Neess oferuje wysokiej jakości produkty do manicure hybrydowego oraz akcesoria kosmetyczne, które sprawdzą się zarówno w profesjonalnym gabinecie, jak i w domowym zaciszu.

Lakiery hybrydowe, bazy, topy

Neess oferuje szeroką gamę kolorystyczną hybrydowych lakierów do paznokci. Lakiery te, w połączeniu z bazą i topem Neess, tworzą manicure o wysokiej trwałości i odporności na uszkodzenia - możesz cieszyć się pięknymi paznokciami nawet do 4 tygodni! Wysoka pigmentacja produktów sprawia, że kolor jest nasycony, nie wymaga nakładania kilku warstw i pokrywa paznokcie równo bez większego wysiłku. Dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z manicure hybrydowym polecamy zestaw startowy Neess, wyposażony we wszystkie niezbędne elementy. Dla zaawansowanych polecamy różnego rodzaju ozdoby: pyłki dające różne wykończenia, brokaty oraz naklejki.

Akcesoria do makijażu

Oferta Neess obejmuje również pędzle oraz gąbki do makijażu. Asortyment obejmuje pędzle do pudru, różu, rozświetlacza, pędzle i gąbki do aplikacji podkładu, pędzle do konturowania twarzy oraz pędzelki do makijażu oczu. Wszystkie są wykonane z miękkiego włosia syntetycznego osadzonego w metalowj skuwce i drewnianym trzonku.

Akcesoria do włosów

Szczotki do włosów były jednymi z pierwszych produktów, jakie zaoferowała marka Neess. W asortymencie znajdziemy szczotki z naturalnego włosia, szczotki typu airflow oraz okrągłe szczotki do modelowania włosów.

NEESS Lakier hybrydowy 7584 CLEO Kobieta Kot 4ml  NEESS Lakier hybrydowy 7570 CLEO perski niebieski 8ml  NEESS Lakier hybrydowy 7535 Mała Czarna 4ml  NEESS Lakier hybrydowy 7518 Aleja Gwiazd 4ml