Wczytuję dane...
Forte Sweden kosmetyki

Forte Sweden kosmetyki

Firma Forte Sweden jest producentem wysokiej jakości kosmetyków sprzedawanych pod markami: ON LiNE, Romantic Professional, Mrs. Potter's oraz Corine de Farme. Dzięki doświadczeniu i kompentencji w dziedzinie oczyszczania i pielęgnacji skóry oraz włosów Forte Sweden co roku opracowuje nowatorskie i bezpieczne produkty kosmetyczne. Każda receptura kosmetyczna poddawana jest wnikliwej kontroli jakości oraz testom aplikacyjnym, mikrobiologicznym i dermatologicznym, co gwarantuje bezpieczeństwo stosowania kosmetyków tej firmy. Oferta Forte Sweden obejmuje takie marki, jak:

ON LiNE

OnLine to marka, która jako jedna z pierwszych w Polsce zaoferowała innowacyjne mydła w płynie. Płynna formuła mydła została wzbogacona o składniki, mające na celu nie tylko zmyć zanieczyszczenia, ale również nawilżać dłonie i chronić je przed czynnikami zewnętrznymi. Oprócz szerokiego wachlarza mydeł kremowych, hipoalergicznych, kuchennych i antybakteryjnych, On Line oferuje również płyny do higieny intymnej, żele pod prysznic, płyny i sole do kąpieli, balsamy do ciała. Każdy z produktów oferowanych jest w co najmniej kilku wariantach zapachowych - od świeżych, cytrusowych i morskich zapachów, po niezwykle dziewczece, słodkie wonie. Dzięki kosmetykom On Line codzienna kąpiel czy prysznic stają się niesamowicie przyjemnymi, odświeżającymi rytuałami.

Romantic Professional

Marka Romantic oferuje profesjonalne produkty do pielęgnacji i stylizacji włosów. Wśród produktów pielęgnacyjnych znajdziemy szampony, balsamy i maski do włosów w 4 głównych liniach: Color (dla włosów farbowanych), Regenrate (do włosów zniszczonych), Hydrate (do włosów suchych) oraz Volume (dla włosów pozbawionych objętości). Pianki i lakiery Romantic zapewniają długotrwałe i silnie utrwalenie fryzury, zapewniając im jednocześnie naturalny wygląd.

Mrs. Potter's

Pasją Pani Potter było ziołolecznictwo i uprawa roślin. Pani Potter pragnęła włączyć dobroczynne właściwości ziół i kwiatów do pielęgnacji ciała, a w szczególności włosów. Czerpiąc z lokalnych tradycji i własnych doświadczeń, stworzyła pierwszą miksturę do mycia włosów, którą dziś nazywamy szamponem. Obecnie gama produktów do pielęgnacji Mrs. Potter's obejmuje szampony, odżywki, balsamy i maski, które oferowane są w 4 liniach produktowych: regeneracyjnej, nawilżającej, odżywczo-ochronnej  i wzmacniającej. Dodatkowym atutem kosmetyków Mrs. Potter's są formuły bez składników pochodzenia zwierzecego, mogą być zatem stosowane również przez wegan.

Corine de Farme

Corine de Farme to hipoalergiczne kosmetyki o łagodnych formułach, które doskonale sprawdzą się w pielęgnacji skóry niemowląt i dzieci, a także kobiet i mężczyzn ze skórą wrażliwą. Każda formuła żelu, płynu myjącego czy kremu Corine de farme została przebadana pod ścisłą kontrolą farmaceutyczną i dermatologiczną.

Kliknij tutaj, by obejrzeć pełny asortyment kosmetyków Forte Sweden.


On Line Sól do kąpieli  Mrs Potters Balsam do włosów  Romantic Szampon  Corine de Farme Żel

Logo Forte Sweden