Wczytuję dane...
Ecocera - kosmetyki

Ecocera - kosmetyki naturalne

Marka Ecocera powstała z myślą o tworzeniu produktów zawierających wyłącznie naturalne składniki. Mając świadomość, jak wiele substancji jest w stanie wchłonąć nasza skóra, twórcy kosmetyków Ecocera postawili na proste składy, oparte na składnikach aktywnych pochodzenia naturalnego, które będą wspierać kondycję i wygląd skóry. Wypełniacze kosmetyczne i składniki syntetyczne zostały ograniczone do niezbędnego minimum - większość z oferowanych produktów nie zawiera ich w ogóle.

Naturalna pielęgnacja staje się coraz popularniejsza. W czasach wysokoprzetworzonej żywności, wszechobecnych zanieczyszczeń i nasilonego stresu wiele kobiet (i wielu mężczyzn) postanawia zmienić swój tryb życia i stawia nie tylko na ekologiczną żywność, ale stara się, by używane kosmetyki zawierały jak najmniej sztucznych substancji o niejasnym dla nich działaniu. Chcą dostarczać swojej skórze i ciału wyłącznie naturalne, zdrowe i odżywcze składniki. Z marką Ecocera z pewnością stało się to łatwiejsze.

W ofercie tego polskiego producenta kosmetyków naturalnych znajdziesz oleje, glinki, maski, pudry do twarzy, płyny micelarne czy sole do kąpieli. Każdy z produktów zawiera wyłącznie sprawdzone składniki, których działanie znane jest od wielu lat, dzięki czamu mamy gwarancję, że są bezpieczne i dobrze tolerowane przez skórę. Kosmetyki Ecocera nie zawierają SLS, SLES PEG-ów, parafiny, silikonów, parabenów.

Flagowymi produktami Ecocery są puder ryżowy fixer oraz puder bambusowy, posiadające niezwykłe właściwości matujące, absorbujące sebum i przedłużające trwałość makijażu. Równie dużą popularnością cieszą się maski kosmetyczne, oparte na glinkach i wzbogacone m.in. o takie składniki, jak spirulina, srebro, miedź i złoto koloidalne czy węgiel aktywny. Maski te zawierają mnóstwo makro- i mikroelementów, które wspomagają regenerację i funkcje obronne skóry.

Przekonaj się o skuteczności naturalnej pielęgnacji - sprawdź ofertę marki Ecocera w naszym sklepie internetowym, z pewnością znajdziesz produkt, który odpowie potrzebom Twojej skóry.

Ecocera puder  Ecocera maska  Ecocera sól  Ecocera koncentrat