Wczytuję dane...
Dramers - środki czystości

Dramers odświeżacze powietrza, chemia gospodarcza

W ofercie firmy Dramers znajdziesz kosmetyki, chemię gospodarczą oraz odświeżacze powietrza. Firma powstała w 1992 roku jako niewielkie, rodzinne przedsiębiorstwo - dziś Dramers zatrudnia ponad 300 osób i swoje produkty eksportuje do blisko 50 krajów. Misją firmy jest tworzenie produktów zapachowych, kosmetyków do stylizacji włosów oraz środków czyszczących opartych na nowoczesnych, skutecznych i bezpiecznych formułach.

Wiodącą marką firmy Dramers jest Brait - oferujący odświeżacze powietrza, środki czystości oraz produkty do WC.

Odświeżacze powietrza Brait to szeroka gama produktów zapachowych w różnych formach i konsystencjach. Różnorodność kompozycji zapachowych z pewnością przypadnie Ci do gustu - w ofercie znajdziesz produkty o świeżych, morskich zapachach, zmysłowych, kwiatowych woniach i energetyzujących, cytrusowych aromatach, które możesz dobierać w zależności od preferencji i nastroju. Na duży plus zasługuje również ilość form, w jakich zamknięto oferowane zapachy. Oprócz klasycznych odświeżaczy w sprayu w ofercie Brait znajdziesz patyczki zapachowe, dekoracyjne kwiaty i listki zanurzane w olejkach eterycznych, perełki odświeżające, odświeżacze na bazie wody oraz aerozole z automatycznym dyspenserem. Każdy z produktów zapachowych tej marki zapewni Ci pięknie i świeżo pachnący dom.

Marka Brait to również płyny i środki czyszczące, politury do mebli, a także kostki do WC, zapewniające świeżość i czystość toalety.

Brait listki zapachowe  Brait odświeżacz w sprayu  Brait patyczki zapachowe  Brait mgiełka zapachowa