Wczytuję dane...
BlanX - pasty do zębów

BlanX wybielające pasty do zębów

Pasty do zębów BlanX to luksusowe produkty do codziennej higieny jamy ustnej i wybielania zębów. Formuły poszczególnych produktów zostały stworzone tak, by usuwać płytkę nazębną bez naruszania integralności szkliwa. Dzięki temu możemy cieszyć się bielszym uśmiechem bez obaw, że zęby staną się nadwrażliwe i podatne na uszkodzenia.

Dla bardziej skutecznej ochrony zębów oraz efektywnego wybielania w pastach Blanx zastosowano wyciąg z porostu islandzkiego, sole fluorowe oraz wysokiej jakości krzemionki o odpowiednim kształcie ziaren.

Ekstrakt z porostu islandzkiego ma działanie antybakteryjne - ogranicza ilość bakterii w jamie ustnej i zapobiega ich przywieraniu do szkliwa, chroniąc zęby przed gromadzeniem się kamienia nazębnego i powstawaniem przebarwień. Jednocześnie substancje aktywne działają na tyle delikatnie, że nie naruszają flory bakteryjnej jamy ustnej, a dodatkowo łagodzą wrażliwość tkanek przyzębia.

Sole fluorowe dodatkowo wzmacniają szkliwo, uszczelniają je, wypełniając niewielkie ubytki i wspomagają ochronę jamy ustnej przed działaniem bakterii.

Bazą pasty BlanX są wysokiej jakości krzemionki o odpowiednim kształcie ziaren i niskim współczynniku ścieralności. Dzięki temu oferowane pasty dokładnie i skutecznie oczyszczają zęby z wszelkich osadów, chroniąc przy tym szkliwo.

Przeprowadzone przez producenta badfdania kliniczne potwierdzają, że pasty BlanX:

  • mają działanie przeciwbakteryjne i bakteriostatyczne,
  • skutecznie czyszczą i wybielają zęby,
  • mają doskonałą zgodność biologiczną z tkankami jamy ustnej i chronią dziąsła.

Wybierając pastę z asortymentu firmy BlanX możemy być pewni, że wybieramy produkt skuteczny i bezpieczny. Przekonaj się i Ty - zapraszamy do obejrzenia oferty produktów BlanX w naszym sklepie nbielizna.pl.

Pasta do zębów BlanX  Pasta do zębów BlanX  Pasta do zębów BlanX  Pasta do zębów BlanX