Wczytuję dane...
Annabelle Minerals kosmetyki mineralne

Annabelle Minerals kosmetyki mineralne

Celem firmy Annabelle Minerals jest tworzenie kosmetyków, które nadadzą skórze nieskazitelny wygląd i jednocześnie będą ją pielęgnować. Tak powstały kosmetyki do makijażu twarzy na bazie składników mineralnych: miki, tlenku cynku, dwutlenku tytanu i tlenków żelaza. Żaden składnik kosmetyków Annabelle nie znalazł się tam przypadkowo, każdy z nich pełni swoją rolę w składzie. Mika pięknie rozświetla cerę, tlenek cynku matuje i stanowi antybakteryjną tarczę ochronną, dwutlenek tytanu zapewnia ochronę przed promieniami UV, a różnorodne tlenki żelaza są odpowiedzialne za kolor i ton produktu.

Gama produktów Annabelle Minerals zawiera podkłady, korektory, pudry, rozświetlacze, róże, cienie do powiek oraz akcesoria do makijażu. Paleta podkładów składa się z 22 odcieni, każdy z nich dostępny jest w różnym wykończeniu: matowym, rozświetlającym lub kryjącym. Podkłady Annabelle Minerals sprawdzą się w przypadku każdej cery, zarówno suchej, mieszanej i tłustej, nie zapychają porów, a ich skład pomaga w walce z drobnymi wypryskami. Korektyory natomiast to produkty do zadań specjalnych: pomagają tuszować wypryski, przebarwienia czy zaczerwienienia na twarzy, dostępne są w 19 różnych odcieniach. Pudry Annbell Minerals: rozświetlający Pretty Glow oraz matujący Pretty Matt, doskonale sprawdzą się jako puder wykończeniowy makijażu, jak i primer, przygotowujący skórę pod makijaż. W ofercie znajdziemy również róże do policzków, które nadadzą skórze świeży, młodzieńczy wygląd oraz piękne rozświetlacze, które dodadzą skórze zdrowego blasku. Twórcy marki nie zapomnieli również o makijażu oczu - na chwilę obecną dostępnych jest 27 odcieni sypkich cieni do powiek, które pomogą podkreślić kolor tęczówki i stworzyć zarówno dziennt, jak i wieczorowy makijaż oczu. Doskonałym uzupełnieniem oferty Annabelle Minerals jest szeroka gama akcesoriów do makijażu, która składa się z pędzli ze sztucznego włosia oraz gąbek do makijażu.

Warto podkreślić, że wszystkie produkty Annabelle Minerals są wegańskie i wykonano je z najwyższej jakości surowców.

Serdecznie zapraszamy do zapoaznania się ze światem kosmetyków mineralnych. Ofertę produktów Annabelle Minerals znajdziesz, klikając tutaj.

Annabelle Minerals rozświetlacz Annabelle Minerals podkład Annabelle Minerals róż do policzków Annabelle Minerals cień do powiek

Annabelle Minerals kosmetyki mineralne